Deri tayt

Taytlar, günlük hayatın her alanında kendileri için kullanım alanı yaratmış olan ürünlerdir. Bu ürünlerin hem rahatlık açısından hem de kombinleme kolaylığı açısından avantaj sağlamaları ise bu denli yaygın kullanım alanına sahip olmalarının en temel nedenidir.

Deri taytlar, bir ara demode olarak görülmüş olmalarına karşılık, yakın zamanda güncelliklerini tekrar kazanmış olan ve bu bağlamda yoğun talep gören ürünlerdir. Bu ürünlerin sağladıkları en büyük avantaj, rahat yapılarıdır. Deri tayt yerine deri pantolon tercih etmek de mümkündür. Ancak deri pantolon kullanımı, deri tayt kullanımı kadar rahat değildir. Özellikle bel kısmında herhangi bir baskı hissetmek istemeyen kişilerin, tercihlerini deri tayt kullanımından yana açıkladıklarını söylemek mümkündür.

Deri Tayt Kombinleri

Özellikle düzenli spor yapan, spor salonlarına giden kişilerin, spor salonlarında da şıklıklarından ödün vermek istememeleri kadar doğal bir durum yoktur. Spor salonlarında ve spor etkinliklerinde şık olmak isteyen kişilerin tercihi ise, deri taytlardan yanadır. Deri taytlar hem esnek yapıları hem de şık görünümleri sebebi ile bu tür durumlar için ideal kullanıma sahiptir. Hadise Giyim 8KİNCTY02017_008 ürün kodlu siyah deri tayt ise buna örnektir. Bu tayt türü, tamamen düz bir yapıya sahiptir. Herhangi bir desen ya da işleme söz konusu değildir. Bu sebeple kombinleme açısından da oldukça avantajlıdır. Taytın bel kısmında kalın lastik mevcuttur. Bel lastiğinin ince tercih edilmemiş olması ise hem kullanım ömrünü arttıran hem de rahatlık sağlayan bir durumdur.

Deri Tayt Modelleri

Tamamen deri tayt kullanmayan, ancak normal taytların düz görünümünden sıkılmış olan kişiler için ise SİNCTY004003_008 ürün kodlu Hadise Giyim deri detaylı taytın önerilmesi mümkündür. Bu tayt türü ile hem derinin ağrılığı kısmen ortadan kaldırılmış hem de sportif yapı desteklenmiştir. Tamamı deri olan deri tayt modellerinin günlük yaşamda da kullanılması mümkünken, deri detaylı olan Hadise Giyim deri tayt, çoğunlukla spor kombinler için uygundur. Örneğin ilki triko ya da hırka ile kullanılabilirken, kincisi sporcu atleti ya da sweatshirt ile kullanılabilmektedir. Zevklerde farklılık oluşması durumunda ise her iki taytın da günlük kullanılması mümkündür.

8KİNCTY02017_008
₺39,99 KDV Dahil
₺62,49 KDV Dahil
SİNCTY004003_008
₺29,99 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil